Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanlarının ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de düzenlediğimiz kongrenin beşincisini, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi'ni 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Kongreye Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Kongreye Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz

Bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Kongre programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir kongre, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin beşinci buluşması olan, 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla
   

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Başar CANDER
Kongre Başkanı
      Dr. Hakan UZUN
Kongre Başkanı


BİLDİRİ KİTABI


DUYURULARDÜZENLEYENLER