Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanlarının ve dahiliye hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “7.Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de altıncısını Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’da düzenlediğimiz kongrenin yedincisini, Acil Tıp ve İç Hastalıkları alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 7.Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi'ni 25 - 28 Kasım 2021 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Kongreye Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği, Trabzon Aile Hekimleri Derneği, yurtdışından ise Sırbistan Acil Tıp Derneği, Ukrayna Aile Hekimliği Derneği ve Ukrayna Dahiliye Derneği destek vermektedir. Kongreye Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya, Belgrad ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz

Bu sene yedincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, dahiliye alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Kongre programında ülkeler arasındaki dahiliye uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir kongre, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahili sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve dahiliye alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve dahiliye hekimlerinin yedinci buluşması olan, 25 – 28 Kasım 2021 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 7.Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi’ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla
   

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Başar CANDER
Kongre Başkanı
      Doç. Dr. Şahin ÇOLAK
Kongre Başkanı


ETKİNLİĞE GERİ SAYIM
DUYURULAR